Fotbal živě | LiveSporty.cz

Livesporty



Fotbal živě

Online sportovní přenosy zdarma z celého světa. Živě vysíláme samozřejmě i fotbal.

1. argentinská liga

16.02. 23:10
1. argentinská liga
San Lorenzo
vs.
Newells
17.02. 01:20
1. argentinská liga
Gimnasia LP
vs.
Defensa y Justicia
17.02. 01:20
1. argentinská liga
Patronato
vs.
Aldosivi

1. australská liga

17.02. 09:00
1. australská liga
FC Sydney
vs.
Central Coast Mariners

2. německá liga

17.02. 15:30
2. německá liga
Bielefeld
vs.
Magdeburg
17.02. 15:30
2. německá liga
Dynamo Dresden
vs.
Regensburg
17.02. 15:30
2. německá liga
Kiel
vs.
Fürth

2. švýcarská liga

16.02. 19:00
2. švýcarská liga
Lausanne
vs.
Rapperswil
16.02. 19:30
2. švýcarská liga
Schaffhausen
vs.
Kriens
16.02. 21:00
2. švýcarská liga
Servette Ženeva
vs.
Wil
17.02. 17:00
2. švýcarská liga
Aarau
vs.
Chiasso

1. belgická liga

16.02. 20:00
1. belgická liga
Kortrijk
vs.
Charleroi
16.02. 22:00
1. belgická liga
Oostende
vs.
Eupen
16.02. 22:00
1. belgická liga
Waregem
vs.
St. Truiden
16.02. 22:30
1. belgická liga
Waasland Beveren
vs.
Gent
17.02. 16:30
1. belgická liga
FC Bruggy
vs.
Genk
17.02. 20:00
1. belgická liga
FC Antwerp
vs.
Anderlecht
17.02. 22:00
1. belgická liga
Mouscron
vs.
Cercle Bruggy

1. česká liga

16.02. 17:00
1. česká liga
Bohemians 1905
vs.
Olomouc
16.02. 17:00
1. česká liga
Příbram
vs.
Zlín
16.02. 17:00
1. česká liga
Slovácko
vs.
Karviná
16.02. 19:00
1. česká liga
Ostrava
vs.
Liberec
17.02. 17:00
1. česká liga
Jablonec
vs.
Opava
17.02. 19:00
1. česká liga
Plzeň
vs.
Slavia Praha

1. dánská liga

17.02. 14:00
1. dánská liga
Horsens
vs.
Vendsyssel
17.02. 16:00
1. dánská liga
Odense
vs.
Vejle
17.02. 18:00
1. dánská liga
Randers Freja
vs.
FC Köbenhavn
17.02. 20:00
1. dánská liga
Esbjerg
vs.
Bröndby Köbenhavn

1. francouzská liga

16.02. 19:00
1. francouzská liga
Marseille
vs.
Amiens
16.02. 22:00
1. francouzská liga
Angers
vs.
Nice
16.02. 22:00
1. francouzská liga
Monaco
vs.
Nantes

1. nizozemská liga

16.02. 20:30
1. nizozemská liga
Alkmaar
vs.
Venlo
16.02. 21:45
1. nizozemská liga
Heerenveen
vs.
PSV Eindhoven
16.02. 21:45
1. nizozemská liga
Heracles
vs.
Sittard
16.02. 22:45
1. nizozemská liga
Arnhem
vs.
Tilburg
17.02. 14:15
1. nizozemská liga
Ajax Amsterdam
vs.
Breda
17.02. 16:30
1. nizozemská liga
Excelsior
vs.
Emmen
17.02. 16:30
1. nizozemská liga
Groningen
vs.
Feyenoord
17.02. 18:45
1. nizozemská liga
De Graafschap
vs.
Utrecht

1. italská liga

16.02. 20:00
1. italská liga
Cagliari
vs.
Parma
16.02. 22:30
1. italská liga
Bergamo
vs.
AC Milan
17.02. 14:30
1. italská liga
Spal
vs.
Fiorentina
17.02. 17:00
1. italská liga
Empoli
vs.
Sassuolo
17.02. 17:00
1. italská liga
FC Genoa
vs.
Lazio Roma
17.02. 17:00
1. italská liga
Udinese
vs.
Chievo
17.02. 20:00
1. italská liga
Inter Milano
vs.
Sampdoria
17.02. 22:30
1. italská liga
Napoli
vs.
FC Torino

1. německá liga

16.02. 17:30
1. německá liga
Hoffenheim
vs.
Hannover
16.02. 17:30
1. německá liga
Schalke
vs.
Freiburg
16.02. 17:30
1. německá liga
Stuttgart
vs.
RB Leipzig
16.02. 17:30
1. německá liga
Wolfsburg
vs.
Mainz
16.02. 20:30
1. německá liga
Hertha Berlin
vs.
Bremen
17.02. 17:30
1. německá liga
Frankfurt
vs.
Monchengladbach
17.02. 20:00
1. německá liga
Leverkusen
vs.
Düsseldorf

1. polská liga

17.02. 17:30
1. polská liga
Lubin
vs.
Legnica
17.02. 20:00
1. polská liga
Legia Warszawa
vs.
Cracovia Krakow

1. portugalská liga

16.02. 18:30
1. portugalská liga
Nacional
vs.
Feirense
16.02. 21:00
1. portugalská liga
Guimaraes
vs.
Portimonense
16.02. 23:30
1. portugalská liga
FC Porto
vs.
Setubal

1. řecká liga

16.02. 20:30
1. řecká liga
Giannina
vs.
Atromitos Athinon
17.02. 16:00
1. řecká liga
Larisa
vs.
Xanthi
17.02. 18:15
1. řecká liga
Levadiakos
vs.
Panaitolikos Argos
17.02. 20:30
1. řecká liga
Olympiakos
vs.
AEK Athens

1. skotská liga

16.02. 18:00
1. skotská liga
Aberdeen
vs.
St. Mirren
16.02. 18:00
1. skotská liga
Hibernian
vs.
Hamilton
16.02. 18:00
1. skotská liga
Livingston
vs.
Dundee FC
17.02. 15:15
1. skotská liga
Motherwell
vs.
Hearts
17.02. 19:00
1. skotská liga
Kilmarnock
vs.
Celtic Glasgow

1. španělská liga

16.02. 18:15
1. španělská liga
Vallecano
vs.
Atl. Madrid
16.02. 20:30
1. španělská liga
San Sebastian
vs.
Leganes
16.02. 22:45
1. španělská liga
FC Barcelona
vs.
Valladolid

1. švýcarská liga

16.02. 21:00
1. švýcarská liga
Luzern
vs.
Lugano
16.02. 21:00
1. švýcarská liga
St. Gallen
vs.
Thun
17.02. 18:00
1. švýcarská liga
Basel
vs.
Sion
17.02. 18:00
1. švýcarská liga
Grasshoppers
vs.
Xamax
17.02. 18:00
1. švýcarská liga
Y. B. Bern
vs.
FC Zürich

1. mexická liga

17.02. 02:00
1. mexická liga
Cruz Azul
vs.
Santos Laguna
17.02. 04:00
1. mexická liga
Tigres
vs.
Necaxa
17.02. 21:00
1. mexická liga
Pumas UNAM
vs.
América
18.02. 01:00
1. mexická liga
Lobos BUAP
vs.
Queretaro

1. uruguayská liga

17.02. 23:00
1. uruguayská liga
Cerro Largo
vs.
Danubio
18.02. 01:30
1. uruguayská liga
Defensor Montevideo
vs.
Peňarol Montevideo

Anglický FA Cup

17.02. 16:00
Anglický FA Cup
Bristol City
vs.
Wolves
17.02. 19:00
Anglický FA Cup
Doncaster
vs.
Crystal Palace
17.02. 19:00
Anglický FA Cup
Swansea
vs.
Brentford

Rakouský pohár

17.02. 17:00
Rakouský pohár
Wr. Neustadt
vs.
Salzburg
17.02. 19:15
Rakouský pohár
Rapid Wien
vs.
Hartberg

Skotský Challenge Cup

16.02. 22:25
Skotský Challenge Cup
Connahs Quay
vs.
Edinburgh City

1. rumunská liga

16.02. 21:00
1. rumunská liga
CFR Cluj
vs.
Astra Giurgiu
17.02. 16:00
1. rumunská liga
Voluntari
vs.
Dunarea Calarasi
17.02. 18:30
1. rumunská liga
GM Medias
vs.
Sepsi
17.02. 21:00
1. rumunská liga
Dinamo Bukurešt
vs.
Botosani

1. venezuelská liga

17.02. 23:00
1. venezuelská liga
Estudiantes Merida
vs.
Táchira

Severoirský ligový pohár

16.02. 20:30
Severoirský ligový pohár
Ballymena
vs.
Linfield

Česká liga U21

17.02. 13:00
Česká liga U21
Brno U21
vs.
Slovácko U21
17.02. 13:00
Česká liga U21
Teplice U21
vs.
Jablonec U21

3. italská liga

16.02. 16:30
3. italská liga
Südtirol
vs.
Gubbio
16.02. 16:30
3. italská liga
Teramo
vs.
Monza
16.02. 16:30
3. italská liga
Ternana
vs.
Triestina
16.02. 16:30
3. italská liga
Vis Pesaro
vs.
Albinoleffe
16.02. 18:30
3. italská liga
Feralpisalo
vs.
Ravenna
16.02. 18:30
3. italská liga
Renate
vs.
Pordenone
16.02. 18:30
3. italská liga
Vicenza
vs.
Fermana
16.02. 20:30
3. italská liga
Giana Erminio
vs.
Virtus Verona
16.02. 22:30
3. italská liga
Rimini
vs.
Imolese
16.02. 22:45
3. italská liga
Sambenedette
vs.
Fano
17.02. 16:30
3. italská liga
Albissola
vs.
Arezzo
17.02. 16:30
3. italská liga
Alessandria
vs.
Arzachena
17.02. 16:30
3. italská liga
Catania
vs.
Paganese
17.02. 16:30
3. italská liga
Cavese
vs.
Viterbese
17.02. 16:30
3. italská liga
Novara
vs.
Pistoiese
17.02. 16:30
3. italská liga
Olbia
vs.
Carrarese
17.02. 16:30
3. italská liga
Pisa
vs.
Gozzano
17.02. 16:30
3. italská liga
Pontedera
vs.
Pro Vercelli
17.02. 16:30
3. italská liga
Sicula Leonzio
vs.
Vibonese
17.02. 16:30
3. italská liga
Siena
vs.
Juventus Torino U23
17.02. 18:30
3. italská liga
Bisceglie
vs.
Rende
17.02. 18:30
3. italská liga
Francavilla
vs.
Reggina
17.02. 18:30
3. italská liga
Monopoli
vs.
Juve Stabia
17.02. 18:30
3. italská liga
Potenza
vs.
Siracusa
17.02. 20:30
3. italská liga
Lucchese
vs.
Entella
17.02. 20:30
3. italská liga
Piacenza
vs.
Pro Patria

1. jamajská liga

18.02. 03:00
1. jamajská liga
Arnett Gardens
vs.
UWI FC
18.02. 03:00
1. jamajská liga
Harbour View
vs.
Dunbeholden

2. mexická liga

17.02. 02:00
2. mexická liga
Alebrijes Oaxaca
vs.
Zacatepec

Brazílie - Copa do Nordeste

16.02. 22:00
Brazílie - Copa do Nordeste
ABC
vs.
CRB
16.02. 22:00
Brazílie - Copa do Nordeste
Sergipe
vs.
Botafogo PB
16.02. 22:00
Brazílie - Copa do Nordeste
Vitória
vs.
Ceara
17.02. 00:30
Brazílie - Copa do Nordeste
Altos
vs.
Confianca
18.02. 01:00
Brazílie - Copa do Nordeste
Moto Club
vs.
Sampaio Correa
18.02. 01:30
Brazílie - Copa do Nordeste
CSA
vs.
Salgueiro

AFF Championship - Kambodža

17.02. 11:30
AFF Championship - Kambodža
Vietnam U22
vs.
Filipíny U22
17.02. 14:30
AFF Championship - Kambodža
Thajsko U22
vs.
Východní Timor U22