Tenis živě | LiveSporty.cz

Livesporty



Tenis živě

Online sportovní přenosy zdarma z celého světa. Živě vysíláme samozřejmě i tenis.

Strasbourg - antuka

23.05. 13:00
Strasbourg - antuka
Gavrilova Daria
vs.
Paquet Chloe
23.05. 14:30
Strasbourg - antuka
Yastremska Dayana
vs.
Ferro Fiona
23.05. 15:30
Strasbourg - antuka
Garcia Caroline
vs.
Kostyuk Marta
23.05. 19:30
Strasbourg - antuka
Puig Monica
vs.
Sabalenka Aryna

Strasbourg - antuka

23.05. 13:00
Strasbourg - antuka
N.Kichenok/Spears
vs.
Duan/X.Han
23.05. 14:00
Strasbourg - antuka
Hesse/H.Tan
vs.
Jurak/Olaru
23.05. 16:00
Strasbourg - antuka
Gavrilova/E.Perez
vs.
Hozumi/Ninomiya
23.05. 16:00
Strasbourg - antuka
Voskoboeva/Yastremska
vs.
Mi.Kato/Sanders

Ženeva - antuka

23.05. 15:15
Ženeva - antuka
Jarry Nicolas
vs.
Daniel Taro
23.05. 16:15
Ženeva - antuka
Albot Radu
vs.
Dzumhur Damir
23.05. 20:00
Ženeva - antuka
Zverev Alexander
vs.
Dellien Hugo
23.05. 21:00
Ženeva - antuka
Delbonis Federico
vs.
Ramos Vinolas Albert

Ženeva - antuka

23.05. 14:00
Ženeva - antuka
Oswald/Sharan
vs.
Ebden/Lindstedt
23.05. 18:05
Ženeva - antuka
Marach/M.Pavic
vs.
Ch.P.Hsieh/Rungkat

Norimberk - antuka

23.05. 15:00
Norimberk - antuka
Stojanovic Nina
vs.
Cirstea Sorana
23.05. 15:00
Norimberk - antuka
Putintseva Yulia
vs.
Friedsam Anna Lena
23.05. 16:00
Norimberk - antuka
Brengle Madison
vs.
Siniaková Kateřina
23.05. 19:30
Norimberk - antuka
Kudermetova Veronika
vs.
Zidansek Tamara

Norimberk - antuka

23.05. 13:30
Norimberk - antuka
Dabrowski/Y.Xu
vs.
Marchetti/Pigossi
23.05. 16:00
Norimberk - antuka
Atawo/Srebotnik
vs.
S.Aoyama/Sizikova
23.05. 18:00
Norimberk - antuka
Barthel/Friedsam
vs.
Guarachi/Santamaria
23.05. 18:30
Norimberk - antuka
Fichman/Melichar
vs.
Stefani/N.Stojanovic

French Open(kvalifikace)-antuka

23.05. 16:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Coppejans Kimmer
vs.
Guinard Manuel
23.05. 16:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Brown Dustin
vs.
Caruso Salvatore
23.05. 16:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Garcia Lopez Guillermo
vs.
Otte Oscar
23.05. 16:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Maden Yannick
vs.
Davidovich Fokina Alejandro
23.05. 16:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Molleker Rudolf
vs.
Giraldo Santiago
23.05. 16:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Stakhovsky Sergej
vs.
Vatutin Alexey
23.05. 16:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Travaglia Stefano
vs.
Darcis Steve
23.05. 16:30
French Open(kvalifikace)-antuka
Hanfmann Yannick
vs.
Rosol Lukáš

French Open(kvalifikace)-antuka

23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Pera Bernarda
vs.
Zhang Kai
23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Gauff Cori
vs.
Juvan Kaja
23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Garcia Perez Georgina
vs.
Danilovic Olga
23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Lottner Antonia
vs.
Jacquemot Elsa
23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Samsonova Ludmilla
vs.
Vickery Sachia
23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Vikhlyantseva Natalia
vs.
Minnen Greet
23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Von Deichmann Kathinka
vs.
Zhuk Sofya
23.05. 12:05
French Open(kvalifikace)-antuka
Bouzková Marie
vs.
Shimizu Ayano
23.05. 13:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Babos Timea
vs.
Trevisan Martina
23.05. 13:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Hibino Nao
vs.
Hogenkamp Richel
23.05. 13:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Watson Heather
vs.
Grammatikopoulou Valentini
23.05. 13:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Marino Rebecca
vs.
Rybakina Elena
23.05. 13:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Osuigwe Whitney
vs.
Kiick Allie
23.05. 13:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Paolini Jasmine
vs.
Šrámková Rebecca
23.05. 13:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Xu Shilin
vs.
Bolsova Zadoinov Aliona
23.05. 13:30
French Open(kvalifikace)-antuka
Oprandi Romina
vs.
Lepchenko Varvara
23.05. 14:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Bacsinszky Timea
vs.
Nara Kurumi
23.05. 14:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Blinkova Anna
vs.
Kalinina Anhelina
23.05. 14:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Di Lorenzo Francesca
vs.
Gatto Monticone Giulia
23.05. 14:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Gorgodze Ekaterine
vs.
Zavatska Katarina
23.05. 14:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Glushko Julia
vs.
Anderson Robin
23.05. 14:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Perrin Conny
vs.
Bogdan Ana
23.05. 14:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Swan Katie
vs.
Wang Xiyu
23.05. 15:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Kučová Kristina
vs.
Korpatsch Tamara

Lyon - antuka

23.05. 13:00
Lyon - antuka
Fritz Taylor Harry
vs.
Bautista Roberto
23.05. 14:00
Lyon - antuka
Paire Benoit
vs.
Shapovalov Denis
23.05. 17:00
Lyon - antuka
Basilashvili Nikoloz
vs.
Tsonga Jo
23.05. 19:45
Lyon - antuka
Auger Aliassime Felix
vs.
Johnson Steve

Lyon - antuka

23.05. 17:45
Lyon - antuka
Paes/B.Paire
vs.
K.Skupski/N.Skupski

Nonthaburi 01A - tvrdý povrch

23.05. 07:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Imai Shintaro
vs.
Hsu Yu Hsiou
23.05. 10:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Kovapitukted Palaphoom
vs.
Congcar Congsup

Singapore 04A - tvrdý povrch

23.05. 07:30
Singapore 04A - tvrdý povrch
Gabueva Angelina
vs.
Tere Apisah Abigail
23.05. 07:30
Singapore 04A - tvrdý povrch
Luangnam Nudnida
vs.
Bhatia Riya

Nonthaburi 01A - tvrdý povrch

23.05. 07:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Chanta Aunchisa
vs.
Chernyshova Maryna
23.05. 08:30
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Plipuech Peangtarn
vs.
Desai Zeel

Jerusalem - tvrdý povrch

23.05. 11:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Bega Alessandro
vs.
Rinderknech Arthur
23.05. 11:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Schnur Brayden
vs.
Ortega Olmedo Roberto
23.05. 11:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Wang Tak
vs.
Khunn
23.05. 12:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Petrovic Danilo
vs.
Ruusuvuori Emil
23.05. 12:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Kuzmanov Dimitar
vs.
Leshem Edan
23.05. 12:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Griekspoor Scott
vs.
Peliwo Filip
23.05. 13:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Durasovic Viktor
vs.
Gabashvili Teimuraz
23.05. 13:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Mukund Sasi Kumar
vs.
Smith John

Nonthaburi 01A - tvrdý povrch

23.05. 11:30
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Ratiwatana/Ratiwatana
vs.
R.Agarwal/K.Stevenson

Singapore 04A - tvrdý povrch

23.05. 09:00
Singapore 04A - tvrdý povrch
Appleton/Harrison
vs.
K.Y.Ng/Savinykh

Nonthaburi 01A - tvrdý povrch

23.05. 10:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Chanta/Kuearum
vs.
Al.Bozovic/Da Silva Fick
23.05. 11:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Omae/Pe.Plipuech
vs.
Parnaby/Vishnevskaya

Jerusalem - tvrdý povrch

23.05. 13:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Cerretani/L.D.Martinez
vs.
E.King/Ocleppo
23.05. 14:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Drzewiecki/S.Walkow
vs.
Altuna/Da.Petrovic
23.05. 14:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Leshem/Sakharov
vs.
Behar/G.Escobar
23.05. 14:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Peliwo/Schnur
vs.
Margaroli/Vavassori