Tenis živě | LiveSporty.cz

Livesporty



Tenis živě

Online sportovní přenosy zdarma z celého světa. Živě vysíláme samozřejmě i tenis.

WTA Doha - tvrdý p.[3776]

26.02. 14:00
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Ostapenko Jelena
vs.
Kvitová Petra
26.02. 15:30
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Anisimova Amanda
vs.
Kuznetsova Svetlana
26.02. 15:30
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Bertens Kiki
vs.
Zheng Sai Sai
26.02. 16:50
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Putintseva Yulia
vs.
Bencic Belinda
26.02. 17:30
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Sakkari Maria
vs.
Sabalenka Aryna
26.02. 19:00
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Plíšková Karolína
vs.
Jabeur Ons
26.02. 20:00
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Muguruza Garbine
vs.
Yastremska Dayana

ATP Dubai - tvrdý p.[3793]

26.02. 13:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Herbert Pierre Hughes
vs.
Evans Daniel
26.02. 13:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Rublev Andrey
vs.
Krajinovič Filip
26.02. 14:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Novak Dennis
vs.
Khachanov Karen
26.02. 15:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Bublik Alexander
vs.
Tsitsipas Stefanos
26.02. 16:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Struff Jan Lennard
vs.
Basilashvili Nikoloz
26.02. 17:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Gasquet Richard
vs.
Paire Benoit
26.02. 18:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Djokovič Novak
vs.
Kohlschreiber Philipp
26.02. 19:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Monfils Gael
vs.
Uchiyama Yasutaka

WTA Doha - tvrdý p., 4hra[5799]

26.02. 16:30
WTA Doha - tvrdý p., 4hra[5799]
Krejčíková/Siniaková
vs.
Buyukakcay/Siegemund
26.02. 17:30
WTA Doha - tvrdý p., 4hra[5799]
Melichar/Y.F.Xu
vs.
Babos/Mladenovic
26.02. 18:30
WTA Doha - tvrdý p., 4hra[5799]
Dabrowski/Ostapenko
vs.
Mertens/Sabalenka
26.02. 19:00
WTA Doha - tvrdý p., 4hra[5799]
S.W.Hsieh/Strýcová
vs.
Bencic/S.Kenin

ATP Santiago - antuka[27348]

26.02. 19:00
ATP Santiago - antuka[27348]
Delbonis Federico
vs.
Caruso Salvatore
26.02. 19:00
ATP Santiago - antuka[27348]
Cuevas Pablo
vs.
Olivo Renzo
26.02. 20:00
ATP Santiago - antuka[27348]
Barrios Vera Marcelo Tomas
vs.
Dellien Hugo

ATP Santiago - antuka, 4hra[32988]

26.02. 21:00
ATP Santiago - antuka, 4hra[32988]
Sharan/A.Sitak
vs.
Carballes Baena/Davidovich Fokina
26.02. 22:00
ATP Santiago - antuka, 4hra[32988]
Arneodo/Begemann
vs.
Bagnis/P.Cuevas
27.02. 02:30
ATP Santiago - antuka, 4hra[32988]
Delbonis/Duran
vs.
Barrios Vera/Tabilo

ATP Calgary - tvrdý p.[56554]

26.02. 07:00
ATP Calgary - tvrdý p.[56554]
Kamke Tobias
vs.
Peliwo Filip

ATP Acapulco - tvrdý p.[59199]

26.02. 07:00
ATP Acapulco - tvrdý p.[59199]
Kyrgios Nick
vs.
Humbert Ugo

WTA Acapulco - tvrdý p.[59201]

26.02. 06:30
WTA Acapulco - tvrdý p.[59201]
Arconada Usue Maitane
vs.
Dolehide Caroline

ATP Columbus - tvrdý p.[66404]

26.02. 18:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Kubler Jason
vs.
Clezar Guilherme
26.02. 18:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Pecotic Matija
vs.
Stebe Cedrik
26.02. 19:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Torpegaard Mikael
vs.
King Kevin
26.02. 19:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Li Zhe
vs.
Ramanathan Ramkumar
26.02. 20:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Kovacevic Aleksandar
vs.
Polmans Marc
26.02. 20:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Hidalgo Diego
vs.
Rodionov Jurij
26.02. 20:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Nam Ji Sung
vs.
Glasspool Lloyd
26.02. 21:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Cozbinov Alexander
vs.
Istomin Denis
26.02. 21:00
ATP Columbus - tvrdý p.[66404]
Ficovich Juan Pablo
vs.
Haerteis Johannes

ATP Columbus - tvrdý p., 4hra[70745]

26.02. 18:00
ATP Columbus - tvrdý p., 4hra[70745]
R.Gonzales/Roelofse
vs.
H.Johnson/Y.Johnson
26.02. 21:00
ATP Columbus - tvrdý p., 4hra[70745]
E.Gomez/R.Quiroz
vs.
K.King/D.Young
26.02. 22:00
ATP Columbus - tvrdý p., 4hra[70745]
A.Harris/M.Polmans
vs.
B.Arias/Bangoura
26.02. 22:00
ATP Columbus - tvrdý p., 4hra[70745]
Glasspool/Lawson
vs.
J.P.Smith/Verbeek
26.02. 22:00
ATP Columbus - tvrdý p., 4hra[70745]
Huey/Lammons
vs.
Prashanth/Ramanathan

ITF Perth 05A - tvrdý p.[75443]

26.02. 07:00
ITF Perth 05A - tvrdý p.[75443]
Aiava Destanee
vs.
Sakatsume Himeno
26.02. 07:00
ITF Perth 05A - tvrdý p.[75443]
Myers Abbie
vs.
Akita Shiho
26.02. 08:30
ITF Perth 05A - tvrdý p.[75443]
Wu Ho Ching
vs.
Gibson Talia

ITF Perth 05A - tvrdý p., 4hra[75624]

26.02. 10:00
ITF Perth 05A - tvrdý p., 4hra[75624]
Hourigan/Tere Apisah
vs.
Akita/Minokoshi

ATP Pau - tvrdý p.[81200]

26.02. 12:00
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Benchetrit Elliot
vs.
Bonzi Benjamin
26.02. 13:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Reboul Fabien
vs.
Lestienne Constant
26.02. 14:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Gaston Hugo
vs.
Maden Yannick
26.02. 14:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Marchenko Illya
vs.
Trungelliti Marco
26.02. 15:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Van De Zandschulp Botic
vs.
Molčan Alex
26.02. 18:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Veselý Jiří
vs.
Bourgue Mathias
26.02. 20:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Gulbis Ernest
vs.
Gomboš Norbert
26.02. 21:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Moraing Mats
vs.
Couacaud Enzo

ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]

26.02. 12:00
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Sancic/Weissborn
vs.
Raja/Shamasdin
26.02. 13:00
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Brkic/Vega Hernandez
vs.
F.Nielsen/Puetz
26.02. 15:30
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Inglot/Qureshi
vs.
Bonzi/Hoang
26.02. 16:30
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Gabashvili/Lacko
vs.
Erlich/Vasilevski
26.02. 17:30
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Doumbia/Reboul
vs.
Bolelli/Mergea
26.02. 19:30
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Ch.P.Hsieh/Molchanov
vs.
H.Gaston/Lestienne
26.02. 20:30
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
G.Granollers/Martos Gornes
vs.
L.Borg/Perchicot