Živé sportovní přenosy | LiveSporty.cz

Livesporty



Sport živě

Online sportovní přenosy z celého světa. Ve výpisu je pouze část vysílaných živých přenosů. Pro úplný výpis online sportovních klání vyberte v menu konkrétní sport či požadovanou ligu.

Baseball živě

23.05. 20:10
MLB
New York Mets
vs.
Washington Nationals
23.05. 20:35
MLB
Baltimore Orioles
vs.
New York Yankees
23.05. 20:35
MLB
Pittsburgh Pirates
vs.
Colorado Rockies
23.05. 20:37
MLB
Toronto Blue Jays
vs.
Boston Red Sox
23.05. 21:10
MLB
Detroit Tigers
vs.
Miami Marlins
23.05. 22:20
MLB
Chicago Cubs
vs.
Philadelphia Phillies
23.05. 23:45
MLB
San Francisco Giants
vs.
Atlanta Braves
24.05. 02:10
MLB
Cleveland Indians
vs.
Tampa Bay Rays
24.05. 04:10
MLB
Houston Astros
vs.
Chicago White Sox

Basketbal živě

23.05. 19:00
Turecká liga
Tofas Bursa
vs.
Besiktas Istanbul (1.z)
23.05. 19:50
Litevská liga
Lietkabelis Panevežys
vs.
Žalgiris Kaunas (2.z)
23.05. 20:00
Česká liga
Svitavy
vs.
Olomoucko (1.z)
23.05. 20:30
VTB league
CSKA Moskva
vs.
Zenit Peterburg (1.z)
23.05. 21:15
Turecká liga
Fenerbahce
vs.
Turk Ankara (1.z)
23.05. 22:30
Italská liga
Trieste
vs.
Cremona (3.z)
23.05. 22:45
Italská liga
Trento
vs.
Umana Venezia (3.z)
24.05. 03:00
Brazilská liga
Franca
vs.
Flamengo (2.z)
24.05. 04:30
NBA
Milwaukee
vs.
Toronto (5.z)

Fotbal živě

23.05. 21:00
1. švédská liga
Pitea Ž
vs.
Bunkeflo Ž
23.05. 21:30
1. rumunská liga
GM Medias
vs.
Voluntari
23.05. 22:00
2. švýcarská liga
Chiasso
vs.
Aarau
23.05. 22:00
2. švýcarská liga
Kriens
vs.
Lausanne
23.05. 22:00
2. švýcarská liga
Rapperswil
vs.
Winterthur
23.05. 22:00
2. švýcarská liga
Schaffhausen
vs.
Wil
23.05. 22:00
2. švýcarská liga
Vaduz
vs.
Servette Ženeva
23.05. 22:30
1. německá liga
Stuttgart
vs.
Union Berlin
23.05. 22:45
2. skotská liga
Dundee Utd.
vs.
St. Mirren
24.05. 02:15
Copa Sudamericana
Corinthians
vs.
Deportivo Lara
24.05. 02:15
Copa Sudamericana
Montevideo Wanderers
vs.
CA Cerro
24.05. 03:00
Brazilský pohár
Internacional
vs.
Paysandu
24.05. 04:30
Brazílie - Copa do Nordeste
Fortaleza EC
vs.
Botafogo PB
24.05. 05:45
1. mexická liga
Tigres
vs.
León

Házená živě

23.05. 21:00
Německá liga
Magdeburg
vs.
Gummersbach
23.05. 21:00
Německá liga
TV Bittenfeld Stuttgart
vs.
Flensburg
23.05. 22:45
Francouzská liga
Montpellier
vs.
Nantes

Hokej živě

23.05. 18:15
MS 2019 - Slovensko
Kanada
vs.
Švýcarsko
23.05. 18:15
MS 2019 - Slovensko
Rusko
vs.
USA
23.05. 22:15
MS 2019 - Slovensko
Česko
vs.
Německo
23.05. 22:15
MS 2019 - Slovensko
Finsko
vs.
Švédsko

Plážový volejbal živě

23.05. 07:00
Světový pohár - Jinjiang
Andre/George
vs.
Durant/Schumann
23.05. 07:00
Světový pohár - Jinjiang
Pedlow/Schachter
vs.
Aye/Gauthier Rat
23.05. 07:00
Světový pohár - Jinjiang
P.Gao/Y.Li
vs.
Rudol/Szalankiewicz
23.05. 07:00
Světový pohár - Jinjiang
Plavins/Tocs
vs.
Nolvak/Tiisaar
23.05. 07:50
Světový pohár - Jinjiang
Agatha/Duda
vs.
Arvaniti/Karagkouni
23.05. 07:50
Světový pohár - Jinjiang
Flint/E.Day
vs.
E.Ukolova/Birlova
23.05. 07:50
Světový pohár - Jinjiang
F.Wang/X.Y.Xia
vs.
Schützenhöfer/Plesiutschnig
23.05. 07:50
Světový pohár - Jinjiang
Sponcil/Claes
vs.
Graudina/Kravcenoka
23.05. 08:40
Světový pohár - Jinjiang
Hughes/Summer
vs.
Radarong/Hongpak
23.05. 08:40
Světový pohár - Jinjiang
Liliana/Elsa
vs.
X.X.Wang/Xue
23.05. 08:40
Světový pohár - Jinjiang
Sluková/Hermannová
vs.
Samoday/Lunina
23.05. 08:40
Světový pohár - Jinjiang
Wojtasik/Kociolek
vs.
Dubovcová/Štrbová
23.05. 09:30
Světový pohár - Jinjiang
Ana Patrícia/Rebecca
vs.
B.Bai/Yuan Lvwen
23.05. 09:30
Světový pohár - Jinjiang
Behrens/Tillmann
vs.
J.Stubbe/Van Iersel
23.05. 09:30
Světový pohár - Jinjiang
Maria Antonelli/Carol
vs.
Ahtiainen/Lehtonen

Stolní tenis živě

23.05. 10:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Folwarski Jakub
vs.
Kreft Damian
23.05. 10:30
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
David Petr
vs.
Chtchetinine Evgueni
23.05. 11:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Špánik Tibor
vs.
Koldas Tomáš
23.05. 11:30
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Bukin Andrey
vs.
Shouman Mohamed
23.05. 12:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Folwarski Jakub
vs.
David Petr
23.05. 12:30
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Špánik Tibor
vs.
Chtchetinine Evgueni
23.05. 13:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Shouman Mohamed
vs.
Kreft Damian
23.05. 13:30
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Bukin Andrey
vs.
Koldas Tomáš
23.05. 14:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Folwarski Jakub
vs.
Špánik Tibor
23.05. 14:30
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
David Petr
vs.
Kreft Damian
23.05. 15:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Bukin Andrey
vs.
Chtchetinine Evgueni
23.05. 15:30
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Shouman Mohamed
vs.
Koldas Tomáš
23.05. 16:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
David Petr
vs.
Špánik Tibor
23.05. 16:30
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Folwarski Jakub
vs.
Bukin Andrey
23.05. 17:00
TTSTAR PRO Series-17.turnaj
Koldas Tomáš
vs.
Kreft Damian

Šipky živě

23.05. 22:00
Premier League
Van Gerwen Michael
vs.
Gurney Daryl
23.05. 23:00
Premier League
Cross Rob
vs.
Wade James

Tenis živě

23.05. 07:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Chanta Aunchisa
vs.
Chernyshova Maryna
23.05. 07:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Imai Shintaro
vs.
Hsu Yu Hsiou
23.05. 07:30
Singapore 04A - tvrdý povrch
Gabueva Angelina
vs.
Tere Apisah Abigail
23.05. 07:30
Singapore 04A - tvrdý povrch
Luangnam Nudnida
vs.
Bhatia Riya
23.05. 08:30
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Plipuech Peangtarn
vs.
Desai Zeel
23.05. 09:00
Singapore 04A - tvrdý povrch
Appleton/Harrison
vs.
K.Y.Ng/Savinykh
23.05. 10:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Chanta/Kuearum
vs.
Al.Bozovic/Da Silva Fick
23.05. 10:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Kovapitukted Palaphoom
vs.
Congcar Congsup
23.05. 11:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Bega Alessandro
vs.
Rinderknech Arthur
23.05. 11:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Schnur Brayden
vs.
Ortega Olmedo Roberto
23.05. 11:00
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Omae/Pe.Plipuech
vs.
Parnaby/Vishnevskaya
23.05. 11:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Wang Tak
vs.
Khunn
23.05. 11:30
Nonthaburi 01A - tvrdý povrch
Ratiwatana/Ratiwatana
vs.
R.Agarwal/K.Stevenson
23.05. 12:00
French Open(kvalifikace)-antuka
Pera Bernarda
vs.
Zhang Kai
23.05. 12:00
Jerusalem - tvrdý povrch
Petrovic Danilo
vs.
Ruusuvuori Emil

Volejbal živě

23.05. 18:00
Liga národů
Belgie Ž
vs.
Japonsko Ž
23.05. 19:00
Liga národů
Nizozemsko Ž
vs.
Jižní Korea Ž
23.05. 19:30
Liga národů
Itálie Ž
vs.
Německo Ž
23.05. 21:30
Liga národů
Bulharsko Ž
vs.
USA Ž
23.05. 22:00
Liga národů
Srbsko Ž
vs.
Turecko Ž
23.05. 22:30
Liga národů
Polsko Ž
vs.
Thajsko Ž
24.05. 00:00
Liga národů
Čína Ž
vs.
Dominikánská republika Ž
24.05. 03:00
Liga národů
Brazílie Ž
vs.
Rusko Ž

Dostihy živě

23.05. 17:00
Goodwood
Goodwood 15:00
vs.
23.05. 17:35
Goodwood
Goodwood 15:35
vs.
23.05. 18:10
Goodwood
Goodwood 16:10
vs.
23.05. 18:45
Goodwood
Goodwood 16:45
vs.
23.05. 19:20
Goodwood
Goodwood 17:20
vs.
23.05. 19:55
Goodwood
Goodwood 17:55
vs.
23.05. 20:05
Tipperary
Tipperary 18:05
vs.
23.05. 20:30
Goodwood
Goodwood 18:30
vs.
23.05. 20:40
Tipperary
Tipperary 18:40
vs.
23.05. 20:50
Chelmsford City
Chelmsford City 18:50
vs.
23.05. 21:00
Sandown Park
Sandown Park 19:00
vs.
23.05. 21:10
Tipperary
Tipperary 19:10
vs.
23.05. 21:20
Chelmsford City
Chelmsford City 19:20
vs.
23.05. 21:35
Sandown Park
Sandown Park 19:35
vs.
23.05. 21:45
Tipperary
Tipperary 19:45
vs.