Živé sportovní přenosy | LiveSporty.cz

Livesporty



Sport živě

Online sportovní přenosy z celého světa. Ve výpisu je pouze část vysílaných živých přenosů. Pro úplný výpis online sportovních klání vyberte v menu konkrétní sport či požadovanou ligu.

Baseball živě

26.02. 21:10
MLB - příprava[47688]
New York Mets
vs.
Houston Astros
26.02. 23:05
MLB - příprava[47688]
Chicago Cubs
vs.
Kansas City Royals

Basketbal živě

26.02. 13:00
Jihokorejská liga[67407]
Cheongju KB Stars Ž
vs.
Busan BNK Sum Ž
26.02. 13:00
Jihokorejská liga[66384]
Goyang Orions
vs.
Mobis Ulsan
26.02. 13:00
Jihokorejská liga[66384]
Incheon Elephants
vs.
Anyang
26.02. 14:10
Ruská Superliga - 2.divize[67522]
Irkut Irkutsk
vs.
D.MGTU Maikop
26.02. 18:00
Turecká liga[7601]
Tofas Bursa
vs.
Bahcesehir
26.02. 19:00
Řecká liga[2662]
AEK Athens
vs.
Rethymno
26.02. 19:30
Česká liga[6380]
KP Brno Ž
vs.
Žabiny Brno Ž
26.02. 19:30
Česká liga[6720]
USK Praha
vs.
Nymburk
26.02. 20:00
Česká liga[6380]
Hradec Králové Ž
vs.
Slavia Praha Ž
26.02. 20:00
Litevská liga[7521]
Neptunas Klajpeda
vs.
Alytaus Dzukija
26.02. 20:15
Turecká liga[7601]
Fenerbahce
vs.
Galatasaray
27.02. 03:00
NBA[23]
Charlotte Hornets
vs.
New York Knicks
27.02. 03:00
NBA[23]
Cleveland Cavaliers
vs.
Philadelphia 76ers
27.02. 03:00
Argentinská liga[65147]
Comunicaciones
vs.
Boca Juniors
27.02. 03:00
NBA[23]
Washington Wizards
vs.
Brooklyn Nets

Fotbal živě

26.02. 11:00
Ruský pohár 2. ligy[68657]
Rodina Moskva
vs.
Tomsk
26.02. 13:45
1. thajská liga[51849]
Chiangrai Utd.
vs.
Trat
26.02. 13:45
1. thajská liga[51849]
Chonburi
vs.
Nakhon Ratchasima
26.02. 13:45
Ruský pohár 2. ligy[68657]
Volgograd
vs.
Mordovia Saransk
26.02. 14:00
1. thajská liga[51849]
Suphanburi
vs.
Prachuap
26.02. 15:00
Přátelské zápasy klubů[3148]
KFUM Oslo
vs.
Ham Kam
26.02. 15:00
1. thajská liga[51849]
Ratchaburi
vs.
Buriram Utd.
26.02. 15:00
1. thajská liga[51849]
Sukhothai
vs.
Port FC
26.02. 16:00
1. thajská liga[51849]
Rayong FC
vs.
Muangthong
26.02. 16:00
1. thajská liga[51849]
Samut Prakan
vs.
Bangkok United
26.02. 16:30
1. slovinská liga[139]
Tabor Sežana
vs.
Domžale
26.02. 17:00
3. italská liga[65250]
Avellino
vs.
Paganese
26.02. 17:00
3. italská liga[65250]
Picerno
vs.
Catania
26.02. 17:00
3. italská liga[65250]
Sicula Leonzio
vs.
Casertana
26.02. 18:00
Přátelské zápasy klubů[3148]
Sarpsborg 08
vs.
Torpedo Moskva

Házená živě

26.02. 17:30
Ruská liga[68033]
A.Astrakhan Ž
vs.
D.Volgograd Ž
26.02. 17:30
Ruská liga[12846]
Kaustik
vs.
Perm
26.02. 19:00
Ruská liga[12846]
Ch.Moskva
vs.
Stavropol
26.02. 19:00
Ruská liga[68033]
Zvenigorod Ž
vs.
Krasnodar Ž
26.02. 19:30
Ruská liga[12846]
Spartak Moskva
vs.
Petersburg
26.02. 21:00
Liga mistrů[82]
Flensburg
vs.
Celje P.L.
26.02. 21:30
Pohár EHF[7341]
Rhein Neckar Löwen
vs.
Liberbank Cuenca

Hokej živě

26.02. 12:00
KHL[2187]
Chabarovsk
vs.
Nur Sultan
26.02. 12:30
KHL[2187]
Vladivostok
vs.
Nižněkamsk
26.02. 15:30
KHL[2187]
Novosibirsk
vs.
Dynamo Riga
26.02. 15:30
VHL[51968]
Torpedo Usť Kamenogorsk
vs.
Zvezda Moskva (3.z)
26.02. 16:00
MHL[73289]
Ladya Togliatti Jun
vs.
Stalnye Lisy Magnitogorsk Jun
26.02. 16:30
VHL[51968]
Gorniak Uchaly
vs.
Dynamo St.Peterburg (3.z)
26.02. 17:00
MHL[73289]
Irbis Kazaň Jun
vs.
Omskie Yastreby Omsk Jun
26.02. 17:00
MHL[73289]
Mamonty Chanty Mansijsk Jun
vs.
Sibirskie Snaipery Novosibirsk Jun
26.02. 17:00
MHL[73289]
Sarmaty Orenburg Jun
vs.
Belye Medvedi Čeljabinsk Jun
26.02. 17:00
MHL[73289]
Sputnik Almetjevsk Jun
vs.
Altaj Usť
26.02. 17:00
MHL[73289]
Spartak Moskva Jun
vs.
Tajfun Jun
26.02. 17:30
VHL[51968]
Chumo Taškent
vs.
Neftěkamsk (3.z)
26.02. 18:00
MHL[73289]
Chaika Nižnyj Novgorod Jun
vs.
Tumeňsky Legion Jun
26.02. 18:00
MHL[73289]
Reaktor Nižněkamsk Jun
vs.
Snezhnye Barsy Nur Sultan Jun
26.02. 18:30
VHL[51968]
Voskresensk
vs.
Chanty Mansijsk (3.z)

Snooker živě

26.02. 16:00
Player Championship[40488]
Allen Mark
vs.
Un
26.02. 16:00
Player Championship[40488]
Murphy Shaun
vs.
Gilbert B David

Stolní tenis živě

26.02. 08:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Razinkov Dmitriy
vs.
Lulikyan Aik
26.02. 08:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Bazilevskiy Vitaliy
vs.
Tsvetkov Vycheslav
26.02. 09:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Tsvetkov Vycheslav
vs.
Lulikyan Aik
26.02. 09:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Razinkov Dmitriy
vs.
Bazilevskiy Vitaliy
26.02. 11:15
Liga Pro - Rusko[84998]
Skachkova Irina
vs.
Golubeva Ekaterina
26.02. 12:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Li Viktoriya
vs.
Itkina Anastasiya
26.02. 12:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Golubeva Ekaterina
vs.
Klimchenko Viktoriya
26.02. 13:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Skachkova Irina
vs.
Li Viktoriya
26.02. 13:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Klimchenko Viktoriya
vs.
Itkina Anastasiya
26.02. 14:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Golubeva Ekaterina
vs.
Li Viktoriya
26.02. 14:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Itkina Anastasiya
vs.
Skachkova Irina
26.02. 15:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Li Viktoriya
vs.
Klimchenko Viktoriya
26.02. 15:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Itkina Anastasiya
vs.
Golubeva Ekaterina
26.02. 16:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Klimchenko Viktoriya
vs.
Skachkova Irina
26.02. 18:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Grishenin Denis
vs.
Popov Aleksei

Tenis živě

26.02. 07:00
ITF Perth 05A - tvrdý p.[75443]
Aiava Destanee
vs.
Sakatsume Himeno
26.02. 07:00
ATP Calgary - tvrdý p.[56554]
Kamke Tobias
vs.
Peliwo Filip
26.02. 07:00
ATP Acapulco - tvrdý p.[59199]
Kyrgios Nick
vs.
Humbert Ugo
26.02. 07:00
ITF Perth 05A - tvrdý p.[75443]
Myers Abbie
vs.
Akita Shiho
26.02. 08:30
ITF Perth 05A - tvrdý p.[75443]
Wu Ho Ching
vs.
Gibson Talia
26.02. 10:00
ITF Perth 05A - tvrdý p., 4hra[75624]
Hourigan/Tere Apisah
vs.
Akita/Minokoshi
26.02. 12:00
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Benchetrit Elliot
vs.
Bonzi Benjamin
26.02. 12:00
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Sancic/Weissborn
vs.
Raja/Shamasdin
26.02. 13:00
ATP Pau - tvrdý p., 4hra[81264]
Brkic/Vega Hernandez
vs.
F.Nielsen/Puetz
26.02. 13:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Herbert Pierre Hughes
vs.
Evans Daniel
26.02. 13:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Rublev Andrey
vs.
Krajinovič Filip
26.02. 13:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Reboul Fabien
vs.
Lestienne Constant
26.02. 14:00
ATP Dubai - tvrdý p.[3793]
Novak Dennis
vs.
Khachanov Karen
26.02. 14:00
WTA Doha - tvrdý p.[3776]
Ostapenko Jelena
vs.
Kvitová Petra
26.02. 14:30
ATP Pau - tvrdý p.[81200]
Gaston Hugo
vs.
Maden Yannick

Volejbal živě

26.02. 08:00
Kazašská liga[72142]
Turkestan
vs.
KazNAU
26.02. 10:00
Kazašská liga[72142]
Zhetysu Zhastar
vs.
VC Astana
26.02. 12:00
Kazašská liga[72142]
Ushkyn
vs.
Kokshetau
26.02. 13:00
Jihokorejská liga[66632]
Hillstate Suwon Ž
vs.
Heungkuk Incheon Ž
26.02. 13:00
Jihokorejská liga[66631]
Rush&Cash Ansan
vs.
KB Stars Uijeonbu
26.02. 14:00
Kazašská liga[72142]
Dinamo Kostanai
vs.
Aktobe
26.02. 15:00
Turecká liga[41408]
Eczacibasi Istanbul Ž
vs.
Ankara PTT Ž
26.02. 15:00
CEV Cup[12426]
Novosibirsk
vs.
Lindemans Aalst
26.02. 16:00
Kazašská liga[72142]
Zhaik Kondensant
vs.
Kaisar Kyzylorda
26.02. 18:30
Turecká liga[41408]
Karayollari Ž
vs.
Vakifbank Istanbul Ž
26.02. 19:00
Ruská liga[12844]
Kazaň
vs.
G.Surgut
26.02. 20:30
Německá liga[41948]
Stuttgart Ž
vs.
Suhl Ž
26.02. 21:00
Německá liga[41948]
Dresden SC Ž
vs.
Münster Ž
26.02. 21:00
Německá liga[13203]
H.G.Giesen
vs.
Eltmann
26.02. 21:00
Německá liga[41948]
Potsdam Ž
vs.
SW Erfurt Ž

Dostihy živě

26.02. 07:10
Penola[87729]
Penola 05:10
vs.
26.02. 07:25
Sandown Park[72326]
Sandown AU 05:25
vs.
26.02. 07:45
Penola[87729]
Penola 05:45
vs.
26.02. 08:00
Sandown Park[72326]
Sandown AU 06:00
vs.
26.02. 08:20
Penola[87729]
Penola 06:20
vs.
26.02. 08:40
Sandown Park[72326]
Sandown AU 06:40
vs.
26.02. 09:00
Penola[87729]
Penola 07:00
vs.
26.02. 09:20
Sandown Park[72326]
Sandown AU 07:20
vs.
26.02. 10:00
Sandown Park[72326]
Sandown AU 08:00
vs.
26.02. 10:30
Sandown Park[72326]
Sandown AU 08:30
vs.
26.02. 11:00
Sandown Park[72326]
Sandown AU 09:00
vs.
26.02. 11:30
Sandown Park[72326]
Sandown AU 09:30
vs.
26.02. 15:25
Market Rasen[72325]
Market Rasen 13:25
vs.
26.02. 15:55
Market Rasen[72325]
Market Rasen 13:55
vs.
26.02. 16:25
Market Rasen[72325]
Market Rasen 14:25
vs.