Živé sportovní přenosy | LiveSporty.cz

Livesporty



Sport živě

Online sportovní přenosy z celého světa. Ve výpisu je pouze část vysílaných živých přenosů. Pro úplný výpis online sportovních klání vyberte v menu konkrétní sport či požadovanou ligu.

Fotbal živě

08.04. 18:30
Běloruský pohár[35228]
Slavia Mozyr
vs.
Bate Borisov
08.04. 20:30
Běloruský pohár[35228]
Dinamo Brest
vs.
Šachtor Soligorsk
09.04. 02:00
1. nikaragujská liga[70675]
Las Sabanas
vs.
Jalapa
09.04. 02:30
1. nikaragujská liga[70675]
FC Managua
vs.
Deportivo Ocotal

Hokej živě

08.04. 10:00
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Broneboytsy
vs.
Serp i Molot (3x10min)
08.04. 11:00
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Reaktivatory
vs.
Kings Town (3x10min)
08.04. 12:05
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Broneboytsy
vs.
Reaktivatory (3x10min)
08.04. 13:05
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Serp i Molot
vs.
Kings Town (3x10min)
08.04. 13:55
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Molotoboytsy
vs.
Chetyre Ledokola (3x10min)
08.04. 14:55
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Ice Banda
vs.
Moskovskiy Eshelon (3x10min)
08.04. 18:00
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Serp i Molot
vs.
Kings Town (3x10min)
08.04. 19:00
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Reaktivatory
vs.
Broneboytsy (3x10min)
08.04. 22:10
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Chetyre Ronina
vs.
Boevye Lisy (3x10min)
08.04. 23:10
Rusko - Liga Pro (3x10min)[87981]
Rakety
vs.
Stalnye Kabany (3x10min)

Stolní tenis živě

08.04. 10:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Bazilevskiy Vitaliy
vs.
Ivanov Viktor
08.04. 10:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Skrebnev Aleksandr
vs.
Minchenkov Igor
08.04. 10:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Bychkov Stanislav
vs.
Ilyukhin Evgeniy
08.04. 10:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Korolev Pavel
vs.
Yanshayev Aleksey
08.04. 12:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Sadkov Andrey
vs.
Novikov Ilya
08.04. 12:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Volkov Aleksandr
vs.
Petrov Aleksandr
08.04. 12:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Smirnov Igor
vs.
Gribkov Aleksandr
08.04. 12:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Nemashkalo Vladimir
vs.
Ermilov Alexey
08.04. 13:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Petrov Aleksandr
vs.
Smirnov Igor
08.04. 13:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Novikov Ilya
vs.
Nemashkalo Vladimir
08.04. 13:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Ermilov Alexey
vs.
Sadkov Andrey
08.04. 13:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Gribkov Aleksandr
vs.
Volkov Aleksandr
08.04. 14:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Sadkov Andrey
vs.
Nemashkalo Vladimir
08.04. 14:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Volkov Aleksandr
vs.
Smirnov Igor
08.04. 14:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Petrov Aleksandr
vs.
Gribkov Aleksandr

Šipky živě

08.04. 14:00
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Jenkins Andy
vs.
Webster Mark
08.04. 14:30
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Van Barneveld Raymond
vs.
Nijman Wessel
08.04. 15:00
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Evans David
vs.
Jenkins Andy
08.04. 15:30
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Webster Mark
vs.
Van Barneveld Raymond
08.04. 16:00
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Nijman Wessel
vs.
Evans David
08.04. 16:30
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Jenkins Andy
vs.
Van Barneveld Raymond
08.04. 17:00
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Webster Mark
vs.
Nijman Wessel
08.04. 17:30
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Evans David
vs.
Van Barneveld Raymond
08.04. 18:00
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Jenkins Andy
vs.
Nijman Wessel
08.04. 18:30
Modus Icons of Darts 2020 Live League[88087]
Webster Mark
vs.
Evans David

Dostihy živě

08.04. 09:50
Sandown Park[72326]
Sandown AU 07:50
vs.
08.04. 10:30
Sandown Park[72326]
Sandown AU 08:30
vs.
08.04. 11:10
Sandown Park[72326]
Sandown AU 09:10
vs.