Živé sportovní přenosy | LiveSporty.cz

Livesporty



Sport živě

Online sportovní přenosy z celého světa. Ve výpisu je pouze část vysílaných živých přenosů. Pro úplný výpis online sportovních klání vyberte v menu konkrétní sport či požadovanou ligu.

Baseball živě

18.09. 21:15
MLB[5795]
St. Louis Cardinals
vs.
Washington Nationals
18.09. 23:10
MLB[5795]
Colorado Rockies
vs.
New York Mets
18.09. 23:37
MLB[5795]
Oakland Athletics
vs.
Kansas City Royals
18.09. 23:40
MLB[5795]
Arizona Diamondbacks
vs.
Miami Marlins
19.09. 02:35
MLB[5795]
New York Yankees
vs.
Los Angeles Angels
19.09. 03:05
MLB[5795]
Baltimore Orioles
vs.
Toronto Blue Jays
19.09. 03:05
MLB[5795]
Pittsburgh Pirates
vs.
Seattle Mariners
19.09. 03:10
MLB[5795]
Boston Red Sox
vs.
San Francisco Giants
19.09. 03:10
MLB[5795]
Cleveland Indians
vs.
Detroit Tigers
19.09. 03:20
MLB[5795]
Atlanta Braves
vs.
Philadelphia Phillies
19.09. 03:40
MLB[5795]
Milwaukee Brewers
vs.
San Diego Padres
19.09. 03:40
MLB[5795]
Minnesota Twins
vs.
Chicago White Sox
19.09. 04:05
MLB[5795]
Chicago Cubs
vs.
Cincinnati Reds
19.09. 04:10
MLB[5795]
Houston Astros
vs.
Texas Rangers
19.09. 04:10
MLB[5795]
Los Angeles Dodgers
vs.
Tampa Bay Rays

Basketbal živě

18.09. 13:00
Ruský pohár[15723]
Unost Penza Ž
vs.
Yenisey
18.09. 16:00
Ruský pohár[15723]
Shakhty Ž
vs.
Spartak
18.09. 21:30
Přátelské zápasy klubů[61960]
Chimki Moskva
vs.
Zadar

Fotbal živě

18.09. 11:30
1. filipínská liga[69504]
Kaya Iloilo
vs.
Ceres Negros
18.09. 12:00
1. filipínská liga[69504]
Mendiola FC 1991
vs.
Stallion Laguna
18.09. 12:30
1. indonéská liga[52628]
Pusamaniya Borneo
vs.
Madura Utd.
18.09. 13:30
Australský FFA Cup[69431]
Brisbane Strikers
vs.
Moreland Zebras
18.09. 13:30
Australský FFA Cup[69431]
Melbourne City
vs.
Western Sydney
18.09. 14:00
AFC - Liga mistrů[42808]
Kashima
vs.
Guangzhou Evergrande
18.09. 14:30
2. jihokorejská liga[69170]
FC Anyang
vs.
Suwon FC
18.09. 14:30
2. jihokorejská liga[69170]
FC Gwangju
vs.
Bucheon 1995
18.09. 15:00
2. jihokorejská liga[69170]
Asan Mugunghwa
vs.
Ansan Greeners
18.09. 15:30
1. indonéská liga[52628]
Persib Bandung
vs.
Semen Padang FC
18.09. 15:45
1. singapurská liga[35490]
Geylang
vs.
Warriors
18.09. 15:45
1. singapurská liga[35490]
Home Utd.
vs.
Young Lions
18.09. 15:45
1. singapurská liga[35490]
Niigata S.
vs.
Balestier
18.09. 16:00
Thajský FA Cup[67702]
Bangkok United
vs.
Port FC
18.09. 16:00
Thajský FA Cup[67702]
Ratchaburi
vs.
Buriram Utd.

Házená živě

18.09. 17:30
Ruská liga[12846]
Ufa
vs.
Čeljabinsk
18.09. 19:00
Liga mistrů[82]
D.Bukurešť
vs.
Kristianstad
18.09. 20:00
Ruská liga[12846]
Ch.Moskva
vs.
Kaustik
18.09. 21:00
Liga mistrů[82]
Flensburg
vs.
Elverum
18.09. 21:00
Liga mistrů[82]
Sävehof
vs.
Eurofarm Rabotnik Bitola
18.09. 22:30
Francouzská liga[26327]
Chartres
vs.
Paris Handball
18.09. 22:30
Francouzská liga[26327]
Istres
vs.
Tremblay
18.09. 22:30
Francouzská liga[26327]
Nimes
vs.
Créteil
18.09. 22:30
Francouzská liga[26327]
Toulouse
vs.
Dunkerque
18.09. 22:30
Francouzská liga[26327]
U.S.Ivry
vs.
Pays d’Aix
18.09. 22:45
Francouzská liga[26327]
Montpellier
vs.
Chambery

Hokej živě

18.09. 10:00
MHL[73289]
Sibirskie Snaipery Novosibirsk Jun
vs.
Sarmaty Orenburg Jun
18.09. 11:00
MHL[73289]
Tajfun Jun
vs.
Kapitan Stupino Jun
18.09. 12:00
MHL[73289]
Sakhalinskie Akuly Jun
vs.
Russkie Vityazi Jun
18.09. 15:30
MHL[73289]
Kuznetskie Medvedi Novokuzněck Jun
vs.
Ladya Togliatti Jun
18.09. 16:30
KHL[2187]
Novosibirsk
vs.
Čeljabinsk
18.09. 17:30
VHL[51968]
Gorniak Uchaly
vs.
Zvezda Čechov
18.09. 18:00
VHL[51968]
Kurgan
vs.
Voskresensk
18.09. 18:00
MHL[73289]
Tumeňsky Legion Jun
vs.
Sputnik Almetjevsk Jun
18.09. 18:00
Rusko - WHL[78992]
Tornado Ž
vs.
Krasnoyarsk Ž
18.09. 18:00
Rusko - WHL[78992]
Ufa Ž
vs.
Gorniy Ukhta Ž
18.09. 19:00
MHL[73289]
Chaika Nižnyj Novgorod Jun
vs.
Mamonty Chanty Mansijsk Jun
18.09. 19:30
Česká Chance liga[78248]
Benátky nad Jiz.
vs.
České Budějovice
18.09. 19:30
Česká Chance liga[78248]
Litoměřice
vs.
Havířov
18.09. 19:30
Česká Chance liga[78248]
Třebíč
vs.
Poruba
18.09. 20:00
Česká Chance liga[78248]
Kadaň
vs.
Chomutov

Plážový volejbal živě

18.09. 06:50
Kvalifikace OH, Čína[85049]
Meppelink/Keizer
vs.
Wojtasik/Kociolek
18.09. 07:20
Kvalifikace OH, Čína[85048]
Brouwer/Meeuwsen
vs.
Plavins/Tocs
18.09. 07:30
Kvalifikace OH, Čína[85049]
Angela/Carol Horta
vs.
Ishii/Murakami
18.09. 07:30
Kvalifikace OH, Čína[85048]
Semenov/Leshukov
vs.
Pedlow/Schachter
18.09. 08:00
Kvalifikace OH, Čína[85049]
Menegatti/Orsi Toth
vs.
Liliana/Elsa

Stolní tenis živě

18.09. 08:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Lulikyan Aik
vs.
Mishutin Egor
18.09. 08:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Nikitin Vladislav
vs.
Nikulin Cergej
18.09. 09:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Mishutin Egor
vs.
Nikitin Vladislav
18.09. 09:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Nikulin Cergej
vs.
Lulikyan Aik
18.09. 10:00
Liga Pro - Rusko[84987]
Lulikyan Aik
vs.
Nikitin Vladislav
18.09. 10:30
Liga Pro - Rusko[84987]
Mishutin Egor
vs.
Nikulin Cergej
18.09. 12:15
Liga Pro - Rusko[84998]
Shabanova Anastasiya
vs.
Skachkova Irina
18.09. 13:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Ziberova Anastasia
vs.
Ivanova Diana
18.09. 13:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Skachkova Irina
vs.
Libatskaya Anastasiya
18.09. 14:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Shabanova Anastasiya
vs.
Ziberova Anastasia
18.09. 14:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Libatskaya Anastasiya
vs.
Ivanova Diana
18.09. 15:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Skachkova Irina
vs.
Ziberova Anastasia
18.09. 15:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Ivanova Diana
vs.
Shabanova Anastasiya
18.09. 16:00
Liga Pro - Rusko[84998]
Ziberova Anastasia
vs.
Libatskaya Anastasiya
18.09. 16:30
Liga Pro - Rusko[84998]
Ivanova Diana
vs.
Skachkova Irina

Tenis živě

18.09. 07:00
WTA Soul - tvrdý p.[5060]
Bonaventure Ysaline
vs.
Wang Yafan
18.09. 07:00
ATP Kaohsiung - tvrdý p.[48549]
Tsai Chang Lin
vs.
Nam Ji Sung
18.09. 07:00
WTA Osaka - tvrdý p., 4hra[32730]
Groenefeld/Schuurs
vs.
Kobori/A.Shimizu
18.09. 07:00
WTA Soul - tvrdý p.[5060]
Potapova Anastasia
vs.
Linette Magda
18.09. 07:00
ATP Kaohsiung - tvrdý p.[48549]
Santillan Akira
vs.
Uchiyama Yasutaka
18.09. 07:10
ITF Cairns 09A - tvrdý povrch[84968]
Inglis Maddison
vs.
Da Silva Fick Gabriella
18.09. 07:10
ITF Cairns 09A - tvrdý povrch[84968]
Muhammad Asia
vs.
Bozovic Alexandra
18.09. 07:30
WTA Osaka - tvrdý p.[32729]
Keys Madison
vs.
Diyas Zarina
18.09. 07:30
ITF Anning 21A - antuka[84973]
Okuno Ayaka
vs.
Lu Jiaxi
18.09. 08:00
WTA Soul - tvrdý p.[5060]
Bogdan Ana
vs.
Ahn Kristie
18.09. 08:00
ATP Kaohsiung - tvrdý p.[48549]
Bolt Alex
vs.
Niesten Miliaan
18.09. 08:00
WTA Osaka - tvrdý p., 4hra[32730]
Doi/Hibino
vs.
Di Lorenzo/Kawa
18.09. 08:00
WTA Soul - tvrdý p.[5060]
Gasparyan Margarita
vs.
Flipkens Kirsten
18.09. 08:00
ATP Kaohsiung - tvrdý p.[48549]
Polmans Marc
vs.
Mukund Sasi Kumar
18.09. 08:30
WTA Osaka - tvrdý p.[32729]
Hsieh Su
vs.
Wei

Volejbal živě

18.09. 07:30
Světový pohár-Japonsko[65562]
Rusko Ž
vs.
Jižní Korea Ž
18.09. 09:00
Světový pohár-Japonsko[65562]
USA Ž
vs.
Nizozemsko Ž
18.09. 10:00
Světový pohár-Japonsko[65562]
Čína Ž
vs.
Dominikánská republika Ž
18.09. 13:00
Světový pohár-Japonsko[65562]
Keňa Ž
vs.
Brazílie Ž
18.09. 14:20
Světový pohár-Japonsko[65562]
Japonsko Ž
vs.
Kamerun Ž
18.09. 16:00
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Portugalsko
vs.
Rumunsko
18.09. 18:00
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Ukrajina
vs.
Estonsko
18.09. 19:30
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Německo
vs.
Slovensko
18.09. 19:30
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Slovinsko
vs.
Rusko
18.09. 22:00
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Nizozemsko
vs.
Česko
18.09. 22:30
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Belgie
vs.
Srbsko
18.09. 22:30
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Finsko
vs.
Turecko
18.09. 22:45
ME 2019 - Francie, Belgie, Slovinsko, Nizozemsko[84711]
Francie
vs.
Itálie
19.09. 06:00
Světový pohár-Japonsko[65562]
Nizozemsko Ž
vs.
Srbsko Ž
19.09. 07:30
Světový pohár-Japonsko[65562]
Dominikánská republika Ž
vs.
Rusko Ž

Dostihy živě

18.09. 16:50
Sandown Park[72326]
Sandown 14:50
vs.
18.09. 17:00
Beverley[72324]
Beverley 15:00
vs.
18.09. 17:20
Sandown Park[72326]
Sandown 15:20
vs.
18.09. 17:30
Beverley[72324]
Beverley 15:30
vs.
18.09. 17:50
Naas[74867]
Naas 15:50
vs.
18.09. 17:55
Sandown Park[72326]
Sandown 15:55
vs.
18.09. 18:05
Beverley[72324]
Beverley 16:05
vs.
18.09. 18:20
Naas[74867]
Naas 16:20
vs.
18.09. 18:25
Sandown Park[72326]
Sandown 16:25
vs.
18.09. 18:35
Beverley[72324]
Beverley 16:35
vs.
18.09. 18:40
Kelso[72406]
Kelso 16:40
vs.
18.09. 18:50
Naas[74867]
Naas 16:50
vs.
18.09. 19:00
Sandown Park[72326]
Sandown 17:00
vs.
18.09. 19:10
Beverley[72324]
Beverley 17:10
vs.
18.09. 19:15
Kelso[72406]
Kelso 17:15
vs.

Badminton živě

18.09. 07:30
China Open[62640]
Avihingsanon Suppanyu
vs.
Praneeth Sai B.
18.09. 07:30
China Open[62641]
Cheah Soniia
vs.
Tai Tzu Ying
18.09. 08:15
China Open, 4hra[74353]
Faizal/G.E.Widjaja
vs.
Puavaranukroh/Taerattanachai
18.09. 08:15
China Open, 4hra[62739]
Y.Lee/Ch.L.Wang
vs.
Ivanov/Sozonov
18.09. 09:00
China Open[62640]
Phetpradab Khosit
vs.
Chou Tien Chen
18.09. 09:00
China Open, 4hra[74353]
Tabeling/S.Piek
vs.
K.Lu/L.Chen
18.09. 09:45
China Open, 4hra[62739]
G.J.Kim/Y.D.Lee
vs.
Y.S.Ong/E.Y.Teo
18.09. 09:45
China Open, 4hra[62739]
J.H.Lee/P.H.Yang
vs.
Astrup/Skar.Rasmussen
18.09. 10:30
China Open[62641]
Li Xuerui
vs.
Sindhu Pusarla Venkata
18.09. 11:15
China Open, 4hra[62740]
W.Li/Y.Zheng
vs.
Mis.Matsutomo/A.Takahashi
18.09. 11:15
China Open[62640]
Huang Yuxiang
vs.
Wangcharoen Kantaphon
18.09. 12:00
China Open, 4hra[74353]
K.Gondo/Kurihara
vs.
Y.Wang/D.Huang
18.09. 12:00
China Open[62641]
Chochuwong Pornpawee
vs.
Li Michelle
18.09. 12:45
China Open[62641]
Deng Joy Xuan
vs.
Chen Yufei
18.09. 12:45
China Open, 4hra[74353]
S.J.Seo/Y.Chae
vs.
X.Ou/X.Feng